שרותי גיוס ו HR מנוהלים

המקצועיות שלנו, השקט שלכם

אנחנו יודעים שלא כל ארגון מעוניין או יכול להחזיק מערך גיוס ומשאבי אנוש במתכונת קבועה. מצד שני, ניהול משאבי אנוש וגיוס הם לב ליבו של הארגון. 
לכן אנו מספקים שירותי HR, גיוס וסורסינג במיקור חוץ בהתאמה מדויקת לצרכי הארגון, עם מעטפת מקצועית, תמיכה מלאה וגב חזק של ארגון מנוסה, מותאמים לנפח השירות.

שירותי גיוס במיקור חוץ

פעילות מקצועית ויעילה של גיוס היא חיונית לכל ארגון, בין אם הוא ארגון גדול וותיק ובין אם מדובר על חברה קטנה בתחילת דרכה. 
תהליך הגיוס אותו אנו מציעים כולל ניהול מקצה לקצה של התהליכים, תוך זיהוי פערים בתהליך, ונתינת פתרונות מותאמים בכל השלבים: 

איתור וסינון מועמדים, תפעול תהליך הגיוס, תיאום ראיונות ומבדקים, ראיונות HR, הצעות שכר ותהליך onboarding מלא. 
מיקור חוץ מאפשר תמיכה גם לפונקציית גיוס/משאבי אנוש יחידה או לצוות מצומצם בארגון הזקוקים לסיוע מקצועי, אך נפח העבודה אינו מתאים למשרה מלאה.
בדיוק בשביל זה אנו מציעים ללקוחותינו אאוטסורסינג בתחום זה, על ידי אחד מהמקצוענים המנוסים והמוכשרים שלנו, אותו אנחנו מצוותים לארגון שלכם.

סורסינג במיקור חוץ

הוא נעשה על ידי בניית משפך מקורות גיוס יעיל ומהיר, תוך שימוש בכל הכלים והמשאבים הטכנולוגיים המתקדמים הקיימים כדי להגיע לטאלנטים הבולטים בתחום והמדויקים לצרכי הארגון.

גב מערכות מתמחה בבנייה וניהול אסטרטגיית סורסינג מדויקת לארגון, תוך התאמה לצורך ספציפי. תהליך סורסינג מאפשר יישום האסטרטגיה של הארגון על ידי שימוש בתהליכים מקצועיים ומדידים ע"י SLA, מנוהלים בידיי מומחה סורסינג מנוסה עם ליווי מקצועי של חברה מיומנת ומקצוענית בתחום. 
סורסינג יעיל מאפשר לארגון מדידה, ניהול וטיוב משאבים ובטווח הארוך, בונה בסיס יציב וחזק ליציבות הארגון.   

שירותי HR במיקור חוץ

ניהול משאבי אנוש הוא ההמשך הטבעי של עבודת גיוס אפקטיבית והוא לב ליבו של הארגון.

שילוב חדשנות בעולם ה HR, שיטות וטכנולוגיות רלוונטיות, עם ניסיון עשיר ואנשי מקצוע מהמובילים בתחום, מאפשר לנו לשמר את ההשקעה שלכם בתהליכי גיוס מוצלחים ולייצר תוכנית ארוכת טווח כדי לשמר את שביעות הרצון של העובדים בארגון.

גם אם אתם זקוקים לנפח קטן יחסית של שעות בתחום משאבי אנוש, או שאין לכם כרגע צורך במשרה מלאה, זה לא אומר שאתם צריכים להתפשר על פחות מהטוב ביותר לעובדים ולארגון שלכם.

במסגרת השירות

למה לבחור גב מערכות?

קבוצת גב מערכות מהמובילות בתחום הסורסינג ומשאבי אנוש בעולם הטכנולוגיה בישראל, מציעה מעטפת שירותים מקצועית על ידי צוותי מומחים בתחום.

עם גישה מלאה לפתרונות חדשניים, יצירתיים ומקצועיים – הארגון שלכם נמצא בידיים טובות, בדרך הבטוחה למסלול הנכון לו ביותר.

מוכנים להתחיל? דברו איתנו!

המומחים שלנו ישמחו לעזור לך למצוא עבודה

קורות החיים התקבלו בהצלחה!