פרופיל הקבוצה

קבוצת גב מערכות

קבוצת גב מערכות מעסיקה למעלה מ-1,600 מומחים ויועצים בחזית הטכנולוגיה ומספקת מגוון רחב של פתרונות ושירותים מתקדמים המותאמים לעולם העבודה החדש ועוסקת ב:

מערך הגיוס של הקבוצה מתמחה בקליטת עובדים בעלי רקע טכנולוגי לצד ניסיון עשיר במתן שירות וניהול חווית לקוח. לחברה יכולות גיוס גבוהות הנובעות מניסיון שהצטבר על פני שנים רבות. יכולות אלו מאפשרות לה לאתר ולהכשיר את העובדים באופן מדויק ואופטימלי עבור לקוחותינו. 

שילוב מנצח של אנשים, הבנת עולם העבודה החדש, ראייה עסקית רחבה וניסיון עשיר בעבודה עם מגוון רחב של לקוחות מאפשר למומחי הקבוצה שלנו יכולות לספק פתרונות מדויקים ומתקדמים, המותאמים לעולם המקצועי שלו.  

במרוצת השנים, החברה שהחלה את דרכה בשנת 1998 כבית תוכנה, התרחבה וצמחה באמצעות מיזוגים ורכישות של חברות נוספות.

חברות אלו מעניקות כיום מגוון רחב של שירותים בתחומים משלימים בעולמות מיקור החוץ למוקדי תמיכה ושירות לקוחות, הקמה וניהול של פרויקטים ייחודיים לחברות גלובליות וקידום אתרים ממומן ואורגני לעסקים.

חברת גב מערכות מדורגת בעשירייה הפותחת כבר למעלה מעשור ברשימת החברות של BDI בתחום חומרה ואינטגרציה וכחברת שירותים.   

הפעילות של קבוצת גב מערכות מאופיינת ביכולת תגובה מהירה, גמישות ויצירתיות, יעילות ורוח צוות, ומעל לכל – מצוינות בשירות ללקוח, אשר באמצעותם ממשיכה החברה לשמור על המוניטין שלה.

קבוצת גב מערכות שמה לעצמה מטרה להיות בית של חברות וארגונים מובילים במשק תוך שותפות אמיתית לדרך- להיות הגב שלכם בכל החלטה עסקית חשובה.

המומחים שלנו ישמחו לעזור לך למצוא עבודה

קורות החיים התקבלו בהצלחה!