בדיקות ואוטומציה

פתרונות אוטומציה הולכים יד ביד עם שירותי QA

השילוב הנכון בין השניים על ידי מומחים רלוונטיים בעלי מיומנות מתאימה בתחום הנכון, מגדיל משמעותית את סיכויי ההצלחה של תהליכי פיתוח, תוך שהם הופכים אותו בטוח ואיכותי יותר. 

בזכות מגוון פתרונות של אוטומציה ובקרת איכות מבוססים על ידע רחב, ניסיון עשיר ומגוון טכנולוגיות מתקדמות, ביכולתינו לספק לכם תהליכים ומערכות איכותיים ובטוחים יותר מתמיד.

מה אנחנו מציעים בתחום בדיקות ואוטומציה?

המאפיינים הייחודיים לנו כאחת מהחברות המובילות והוותיקות בתחום ה IT בישראל, מעניקים לנו מגוון יתרונות ייחודיים העומדים לרשות לקוחותינו:

מערך שירותים מקיף

בתור אחת החברות המובילות בישראל בתחום הגיוס הטכנולוגי, יש לנו מערך שירותים מקיף במגוון תחומים, מאגר הון אנושי מהגדולים והאיכותיים ביותר בארץ ורשת של קשרים מקצועיים, המספקים לנו גישה מהירה למיטב המומחים בארץ בתחומי ה QA כדי לגייס אותם לטובת הלקוחות שלנו.

מקצועיות וניסיון

הניסיון שלנו בתחום הוא בן עשרות שנים. לצד שימוש במגוון טכנולוגיות מתקדמות, זה מה שמאפשר לנו לפתח רמה גבוהה של מקצועיות ומיומנות בתחום, כדי לספק לכם תהליכים מקצועיים ויסודיים של בקרת איכות ואוטומציה - בהתאמה אישית למידות ולצרכים שלכם.

פתרונות מקצה לקצה

חשוב לנו לתת לכם שקט נפשי ותחושת ביטחון לכל אורך התהליך ולכן אנחנו מקפידים על שירות QA מקיף, יסודי ומקצועי לכל אורך שלבי התהליך.

הייחודיות שלנו - הרווח שלכם

גב מערכות מספקת שירותי בוטיק בגוון במגוון תחומים טכנולוגיים – החל בהשמת מומחים לבדיקות QA ואוטומציה ועד הקמת מערכי שירות מתקדמים. 

אנחנו מספקים מגוון שירותים היברידיים, מקפידים על מתן שירותים בזמני חירום ושגרה ויש לנו גם יכולת לעבוד מהבית. 

הכל כדי שאתם תוכלו לעסוק בתחום המקצועי שלכם ולהיות הכי טובים במה שאתם עושים.

מחפשים את הטובים ביותר שיעבדו בשבילכם? אתם במקום הנכון – דברו איתנו!

המומחים שלנו ישמחו לעזור לך למצוא עבודה

קורות החיים התקבלו בהצלחה!