מיקור חוץ ושירותים מנוהלים

מה הקשר בין מיקור חוץ ושירותים מנוהלים?

בעולמות הטכנולוגיה והחדשנות המצריכים רמה גבוהה של מקצועיות, יצירתיות ומיקוד, גופים רבים מעדיפים ובצדק – להוציא כל תחום אחר של עבודה ותפעול בארגון למיקור חוץ.
כך הם יכולים להתמקד במשימה העיקרית שלהם, לבצע אותה על הצד הטוב ביותר ולעשות זאת במהירות הנדרשת בשוק התחרותי והמהיר של ימינו.

גם שירותים מנוהלים הם סוג של מיקור חוץ כאשר בשני המקרים מתקיימת פניה לגורם מקצועי חיצוני, לביצוע תפקידים ומשימות אשר אינם חלק מתחום ההתמחות של הארגון.
זהו פתרון אופטימלי עבור ארגונים המחפשים מערך שירות ברמה גבוהה, מנוהל על ידי אנשי מקצוע ממוקדים ומנוסים בתחומים ספציפיים.

סוגי שירותים מנוהלים

בתור חברת IT מהמובילות בשוק הישראלי, אנחנו מסוגלים לספק שירותים מנוהלים ברמה גבוהה מאוד, כדי לתת לכם שקט נפשי ואת הידיעה שאתם מקבלים שירות מקצועי איכותי ויעיל במגוון תחומים כמו תשתיות, תקשורת, אבטחת מידע, יועצי מחשוב, ענן ועוד.

החל באפיון ותכנון, דרך יישום ואינטגרציה ועד תחזוקה של מערכות, פעילויות ותהליכים שונים, אנחנו מספקים שירות מקצועי ויעיל בכל השלבים והתהליכים הנדרשים בכל תחום:

סוגים של מיקור חוץ

גב מערכות מתמחה במתן שירותים מנוהלים ושירותי מיקור חוץ במגוון רחב של תחומים, עם מיטב המומחים והיועצים, ביניהם:

שומרים עליכם מכל משמר

הקמת שירותים טכנולוגיים מנוהלים מסוגים שונים בסטנדרט גבוה, מחייבת אותנו לספק במקביל גם שירותי סייבר ואבטחת מידע מתקדמים.
עמידה בתקני אבטחת מידע מחמירים ובינ"ל מאפשרת לנו לתת לכם הגנה מלאה על כל השירותים המנוהלים שאנו מספקים ועל מאגרי המידע שהצוותים שלנו נחשפים אליהם.

איך זה עובד?

התהליך מתחיל באפיון מעמיק של הלקוח, כדי להתאים חליפה תפורה ומדויקת למידותיו עם השירותים הנדרשים.
בשלב הבא אנחנו בונים את המערך הנדרש או בוחרים את המומחים והיועצים הרלוונטיים לצרכי הלקוח.

לבסוף, מערך גיוס מסועף ורחב בכל פלטפורמה רלוונטית, לצד מומחיות בהשמה והתאמה ספציפית של כוח אדם איכותי, מאפשרים לנו לאתר את אנשי המקצוע המתאימים והנכונים ביותר עבור הארגון

גיוס והשמה להייטק עם קבוצת גב מערכות

הצלחה בתחום ההייטק בימינו מחייבת חשיבה מחוץ לקופסא ורוח תחרותית בריאה, אבל גם ובעיקר את האנשים הכי מוכשרים ואינטליגנטים בתחום.
כדי שהאנשים הנכונים תמיד יגיעו אליכם ולא למתחרים שלכם, אתם חייבים חברת השמה שיש לה יכולת מפותחת להגיע למספר גדול של טאלנטים בו זמנית במהירות.
חברת גב מערכות מציעה יתרונות ייחודיים למי שמחפש שירותי גיוס והשמה בהייטק. הנה חלק מהם:

מאגר עשיר ועדכני

מאגר המועמדים שלנו כולל אלפי מועמדים פעילים, איכותיים ומגוונים. יש לנו באופן קבוע גישה לאלפי עובדים ופרויקטים המאפשרת לנו לנתב אותם באופן גמיש למשרות המתאימות להם ביותר. כך אנחנו יכולים להיות תמיד זמינים עבור הלקוחות שלנו ולאתר את המועמדים המתאימים ביותר.

חשיבה מחוץ לקופסא

ניסיון עשיר (משנת 1988 בתחום) אשר מספק לנו יכולת גבוהה במיוחד לעבודה אפקטיבית של יצירת חיבורים נכונים בין לקוחות ובעלי מקצוע. אבל הניסיון הוא גם זה שגורם לנו להעריך יותר את הכוח של החשיבה היצירתית, מחוץ לקופסה, את העבודה עם כלים טכנולוגיים מתקדמים, המאפשרים לנו לתת לכם פתרונות ייחודים כדי לספק את ההון האנושי האיכותי ביותר - במהירות וביעילות.

גיוס בעזרת רשתות חברתיות

רשת מסועפת של קשרים שנבנתה לאורך שנים רבות של עבודה בתחום, מאפשרת לנו לפרוש זרועות לכל סוגי הרשתות החברתיות לצורך גיוס צוותים מקצועיים ואיכותיים - קבוצות ווצאפ, שיטת חבר מביא חבר, Linkedin Facebook Instagram ועוד.

התאמה מדויקת

בתור אחת השחקניות המרכזיות בשוק ה IT בארץ, אנחנו יודעים כמה חשוב להתאים בצורה מדויקת את האדם לתפקיד. אנחנו משקיעים בהיכרות ואפיון מפורטים ומעמיקים על עם מגוון הלקוחות שלנו - ותיקים וחדשים כאחד - כדי להצליח לבצע התאמות מדויקות לפי צרכי הארגון מתוך הקפדה על קריטריונים מקצועיים ואישיים ולהבטיח כוח אדם שישאר אתכם לטווח ארוך.

למה אנחנו?

אנו מקפידים להציע ללקוחותינו שירותי בוטיק ברמה גבוהה של גמישות, זמינות והתאמה אישית – ליצירת חליפה תפורה למידותיו המדויקות של הלקוח. 

היברידיות ומתן שירותים בזמני חירום ושגרה, לצד יכולת עבודה מהבית, עם שנים של ניסיון והתמחות במערכות טכנולוגיות, פעולה מתוך חשיבה יצירתית מתקדמת ויכולת תגובה מהירה, מאפשרים לנו לתת לכם מגוון רחב של שירותים מתקדמים – הכל תחת קורת גג אחת.

להתאמה מדויקת של מגוון שירותים מתקדמים לארגון שלכם – דברו איתנו!

המומחים שלנו ישמחו לעזור לך למצוא עבודה

קורות החיים התקבלו בהצלחה!