פתרונות ושירותים

אנחנו נמצאים בעידן דיגיטלי וחדשני שבו כל חברה, בית עסק וארגון חייבים להיות מעודכנים ולעבר לניהול חדשני. חברת גב מערכות אקספרט תכניס אתכם בקלות אל עולם הפתרונות החדשני.

לחברה נסיון עשיר במתן פתרונות מיקור חוץ ומספקת מגוון של שירותים חדשניים לחברות המובילות בישראל ובחו"ל תוך התבססות על ערכי מצוינות, שירותיות, ידע ברמה גבוהה ומקצועיות ללא דופי.

חברת גב מערכות אקספרט מתמחה במתן פתרונות מיקור חוץ ומספקת מגוון שירותים לחברות המובילות במשק הישראלי ובחו"ל.
החברה הוקמה, בהמשך לפעילותה של חטיבת פתרונות מיקור חוץ ו Call-Center של 013 Netvision בשנת 2011, כחברה עצמאית מקבוצת גב מערכות.

גב מערכות אקספרט מתמחה במתן שירותי "בוטיק" שנתפרים במיוחד לצורכי הלקוחות תוך הקפדה על רמת שירות ואיכות בסטנדרט גבוהה.

החברה נהנית מיתרון בזכות ידע וניסיון רב בתחום ובעלת מוניטין בניהול פרויקטים עבור לקוחות מסקטורים שונים ומגוונים.
תפיסת העולם של גב מערכות אקספרט מבוססת על עקרונות של שותפות עסקית, פתרונות משביעי רצון ומתן ערך מוסף ללקוחותיה.

ניהול הפרויקטים השונים, מתבצע תוך התבססות על מתודולוגיות Best Practice, ניסיון עשיר בניהול, כח אדם מנוסה, הדרכות מקצועיות ובקרת תהליכים, כל זאת תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות.

החברה משקיעה רבות בטיפוח ההון האנושי, הכשרתו ובפיתוח האישי של כל אחד מהעובדים בחברה. כל זאת כדי ליצור סביבת העבודה המכוונת למתן חווית שירות מהדרגה הראשונה בכל מפגש עם הלקוחות.

איכות השירות, שאיפה לחדשנות ושיפור מתמיד מהווים את אבני היסוד של הפתרונות והשירותים של חברתנו . חברת גב אקספרט תעמיד לרשותכם את אנשיה, הכלים הטכנולוגיים והידע שצברה לקידום המטרות האירגוניות והתפעוליות שלכם.

המומחים שלנו ישמחו לעזור לך למצוא עבודה

קורות החיים התקבלו בהצלחה!